7 Eylül 2013 Cumartesi

Tebrikler ve Teessüfler

Merhaba ekranların ardındaki güzel gözleriyle yazılarımı okuyanlar :)
Başlıktan da anlayacağınız gibi bu yazımda bazı firmalara tebriklerimi iletirken bazılarına ise tessüflerim ileteceğim. tebrikler ile hemen başlayalım çenem düşmeden :))

TEBRİKLER
1) Geçenlerde saç dökülmesi ve cilt çatlakları için doktora gitmiştim. Doktor Hanım bana bir kaç şampuan ve cilt kremi önermişti. Bu tarz ürünleri satın almadan önce mutlaka internetten araştırır, hem kullananların yorumlarını okur, hem de fiyat karşılaştırması yaparım. Bu sefer uygun fiyatından dolayı daha önce hiç alışveriş yapmadığım  www.dermoeczanem.com u  denemeye karar verdim. Siparişi akşamüstü gibi vermeme rağmen ertesi gün öğle olmadan ürünün elime geçmesi beni çok şaşırttı. Sadece teslimat hızlarına değil fiyatlara da bayıldım. Teşekkürler www.dermoeczanem.com

2) Kardeşimin düğünü için kendime birşeyler bakarken Setrms mağazası Fatih şubesine uğradım. Fatih'deki bir çok mağazanın aksine müşteriler ile çok güzel ilgileniyorlar. Nitekim aradığım kıyafeti uygun bir fiyata sadece bakmak için gittiğim halde satın alarak çıktım mağazadan. (Kıyafetimi merak edenler, düğün geçtikten sonra postunu yapacağım, biraz sabredin :) ) Hem güzel tasarımlarından hemde güleryüzlerinden dolayı tüm Setrms ailesine teşekkürler, tebrikler..


TEESSÜFLER
1) Fatihte kıyafet bakarken daha önce başka şubelerinden alışveriş yaptığım Alvina mağazasına girdim. Üçüncü katta abiyelerden birinin bedenin kalmadığını görünce hangi şubelerinizde vardır bakabiliyor musunuz diye sordum. ve karşılaştığım tavır karşısında şok oldum. Gayet kaba saba bir üslupla, varsa gidip alacakmıymışım Türkiyenin bir ucuna, önce başka bir rengini denemem lazımmış, ondan sonra bakarmış vs vs bir sürü ses yükselterek konuşmalar ile karşılaştım. Bir de üstüne üstlük sanki ben bağırıyormuşum gibi suçlamaya maruz kaldım. Görevli kızın yaka kartında (eğer doğruysa) isim olarak "Buket" yazıyordu. Alvina yetkililerine mail atarak şikayetimi ilettim ama teessüflerimi bir kere de buradan iletmek istedim.

2) İnternetten sık alışveriş yapan biri olarak Yurtiçi kargonun Beylikdüzü şubesi ile her seferinde sorun yaşıyorum. Telefonla aradığımda hiç bir zaman cevap vermiyorlar, kargomu almaya gittiğimde her seferinde önümde bir kaç kişi olmasına rağmen çooook uzun süre bekliyorum. Bir keresinde kargomu bulamadıklarını , buldukları zaman evime getireceklerini söyleyip beni geri eve gönderdiler. Tabi ne gelen oldu ne giden. İki gün sonra tekrar gittim, kargomu uzun arayışlardan sonra bulup teslim ettiler. Özür dilemelerini geçtim bari işlerini güleryüzle yapsalar. Sanki zorla gelip çalışıyorlarmış gibi bir halleri var. Sırf bu yüzden alışverişlerimde artık işyerimin adresini veriyorum ki Beylikdüzü şubesi ile muhatap olmayayım.

İçimde kalmasın türünden bir post oldu bu sefer :) Hepinize güzel günler..
SEYNEP

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...